X
تبلیغات
رایتل

مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر وپسر سراسر کشور به میزبانی شش استان آذربایجان شرقی ، اصفهان ، چهار محال وبختیاری ،خراسان رضوی ،مازندران ومرکزی از 12/5/93 لغایت 15/6/93 برگزار برگزار گردید . اداره تربیت بدنی اداره کل استان مرکزی بعد از برگزاری دوره های آماده سازی و انتخاب تیم ها اقدام به اعزام 292 نفر در قالب 33تیم ورزشی به مسابقات نمود که در نهایت نتایج زیر حاصل گردید بدینوسیله از زحمات همه معلمین دلسوز و زحمت کش تربیت بدنی و از همه مربیان سرژرستان و زحمت کشان عرصه ورزش دانش آموزی تشکر میگردد.

نتایج تیمی :

1- تیم هندبال ابتدایی پسران (مقام دوم)

نام بازیکنان:

علی ملکی 2-محمد فراهانی3- حمید رضا احمدی4- علی محمدی5 - محمدباقر امیدی6- مهدی فراهانی7- امیرعلی فلاح

8-محمد پرهام نباتی9- بهداد سعید پور 10- عباس لطفی 11- محمدامین ابراهیمی

   نام مربی: رضا روغنی                 نام سرپرست: محمد نباتی                    محل برگزاری مسابقات : مرکزی( اراک  )

2-تنیس روی میزمتوسطه اول پسران(مقام سوم)

نام بازیکنان:

1-مرتضی رضایی2 سیناملکی3- محمد حسین صمدی4- علیرضا آبایی5- امیر محمد توکلی

نام مربی: سعید سخایی           نام سرپرست: محمد نباتی             محل برگزاری مسابقات : مازندران (رامسر) 

3-بازیهای بومی ، محلی دختران(مقام سوم)

نام بازیکنان:

1-هستی بابایی2- محیا جودکی3 فریماه حاتم خانی4- نازنین زهرا امیری5- شیوا شیخی مهرآبادی6- ستایش سعیدی7- کمیا ایری8- فریماه حاتم خانی   9- ستایش سعیدی10-فاطمه مبینی11 - عسل مبارک آبادی

نام مربی: محبوبه یحیایی               نام سرپرست: مریم میر هادی         محل برگزاری مسابقات : اصفهان

4- تنیس روی میزابتدایی دختران(مقام سوم)

نام بازیکنان:

1-آناهیتا افتخاری 2- آیدا رجبیان 3-  تارا عبادی4- پریسا سادات محمودی 5-  صبا سراجی

نام مربی: لاله پوریا منش          نام سرپرست: عصمت رضایی        محل برگزاری مسابقات : مازندران (رامسر)

5- ژیمناستیک تیمی دختران(مقام سوم)

نام بازیکنان:

1- سوگند نعمتی 2- مهشاد مدنی

نام مربی: مژگان شمسی    نام سرپرست: فرشیده خوشدونی فراهانی   محل برگزاری مسابقات : آذربایجان شرقی(تبریز)

مقام های انفرادی کسب شده در مسابقات کشوری دانش آموزان دختر وپسر  

 

1- نام دانش آموز: پوریا سخایی              دوره : ابتدایی               رشته:  تنیس روی میز  ماده:  انفرادی         مقام: سوم

2- نام دانش آموز: علیرضا کرمی              دوره : ابتدایی               رشته:  بدمینتون         ماده:  انفرادی         مقام: سوم

3- نام دانش آموز: سپهر رضایی               دوره : ابتدایی               رشته:  شنا              ماده:  50متر کرال      مقام: سوم

4- نام دانش آموز: پیام بخشی                دوره : متوسطه اول         رشته:  ژیمناستیک   ماده:  پرش خرک      مقام: سوم

5- نام دانش آموز: پیام بخشی                دوره : متوسطه اول        رشته: ژیمناستیک     ماده:  دار حلقه         مقام: دوم

6- نام دانش آموز: محمد ظفری               دوره : متوسطه اول         رشته: ژیمناستیک     ماده:  پارالل            مقام: سوم

7- نام دانش آموز: سوگند نعمتی             دوره : ابتدایی               رشته: ژیمناستیک      ماده:  پرش خرک     مقام: دوم

8- نام دانش آموز: سوگند نعمتی              دوره : ابتدایی              رشته: ژیمناستیک      ماده: موازنه            مقام: سوم

8- نام دانش آموز: مهشاد مدنی              دوره : ابتدایی               رشته: ژیمناستیک      ماده:  پارالل پایه      مقام: سوم

9-نام دانش آموز: فاطمه سادات خاتمی    دوره : متوسطه اول        رشته: ژیمناستیک      ماده: آزمون زمینی   مقام: دوم

10-نام دانش آموز: فاطمه سادات خاتمی  دوره : متوسطه اول        رشته: ژیمناستیک       ماده: پارالل            مقام: سوم

 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد