جلسه مسئولین تربیت بدنی مناطق تابعه استان با حضور معاون محترم تربیت بدنی وسلامت جناب آقای دمنه و جناب آقای علیدادی رئیس اداره تربیت بدنی و کارشناس مسئولان وکارشناسان مناطق روز شنبه 91/3/20 در اردوگاه امیر کبیر شازند (باغک) برگزار گردید.
در این جلسه فرم سازماندهی معلمان تربیت بدنی که مقرر است به صورت آزمایشی و یکسال اجرا گردد مورد بررسی قرار گرفت .همچنین آقای دمنه معاون محترم تربیت بدنی وسلامت در ادامه جلسه در خصوص تبین برنامه ها و فعالیت های حوزه تربیت بدنی وسلامت توضیحاتی ارائه نمودند.
اردوی آماده سازی تیم های اعزامی به مسابقات کشوری در رشته های بسکتبال،تنیس روی میز ،فوتسال و والیبال دوره تحصیلی راهنمایی روز جمعه 91/3/26 و رشته های ورزشی هندبال ،تنیس روی میز وبدمینتون دوره تحصیلی متوسطه از تاریخ 91/4/1 لغایت 91/4/3در شهرستان اراک برگزار میگردد.
لازم به ذکر است مسابقات کشوری دوره تحصیلی راهنمایی از تاریخ 91/4/4 لغایت 91/4/12 در استان خراسان جنوبی شهرستان بیرجند و مسابقات دوره تحصیلی متوسطه در استان خراسان رضوی -مشهد مقدس از تاریخ 91/4/12 لغایت 91/4/19 برگزار میگردد.
مرحله دوم مسابقات دانش آموزان پسر استان از تاریخ 91/2/10 لغایت 91/2/13 در رشته های ژیمناستیک ،طناب زنی و شنا در سالن های ورزشی سیزده آبان ،فاتح خیبر و استخر ماشین سازی برگزار کردید که در پایان نتایج ذیل بدست آمد.
گروه اول(کلاسهای اول ،دوم ،سوم)
1- ناحیه یک اراک
2- ساوه
3- ناحیه دو اراک
گروه دوم (کلاسهای چهارم وپنجم)
1- ساوه
2- ناحیه یک اراک
3- ناحیه دو اراک
1- ناحیه یک اراک
2- ناحیه دو اراک
3- خنداب
گروه سنی زیر 10 سال(ابتدایی)
1-ناحیه یک اراک
2- ناحیه دو اراک
3- تفرش
گروه سنی 12-11 سال (ابتدایی)
1- ناحیه دو اراک
2- ناحیه یک اراک
3- شازند
گروه سنی 14-13 سال(راهنمایی)
1- ناحیه یک اراک
2-شازند
3- ناحیه دو اراک
گروه سنی 17-15 سال(متوسطه)
1- ناحیه دوو اراک
2- ناحیه یک اراک
3- محلات
لازم به ذکر است مسابقات ورزشی در رشته های دو ومیدانی سه دوره تحصیلی و فوتبال راهنمایی از تاریخ 91/3/30/ لغایت 91/4/4 برگزار خواهد شد.
بیست و پنجمین دوره رقابتهای علمی تخصصی معلمان تربیت بدنی استان مرکزی با حضور 65 نفر از همکاران مرد و 55 نفر از همکاران زن استان از تاریخ 91/3/3 لغایت 91/3/5در روزهای چهارشنبه ،پنجشنبه و جمعه در سالن های ورزشی سیزده آبان ، یادگار امام (ره) و پیست دو ومیدانی شهید باهنر اراک برگزار گردید که در پایان نتایج ذیل بدست آمد.
در مراسم اختتامیه این رقابتها از همکاران برتر هر گروه سنی در هر دوره تحصیلی وهمچنین نفرات برتر جشنواره الگوهای تدریس درس تربیبت بدنی تجلیل بعمل آمد.
نتایج بیست وپنجمین دوره رقابتهای علمی تخصصی معلمان تربیت بدنی استان مرکزی در سال تحصیلی91-90(برادران)
ردبف | نام ونام خانوادگی | نام منطقه | مقام | امتیاز | گروه سنی | دوره تحصیلی |
1 | ایمان غفاری | ناحیه دو اراک | اول | 74/33 | اول | ابتدایی |
2 | مجید محمدی | ناحیه دو اراک | دوم | 68/02 | ||
3 | ناصر گلمحمدی | ناحیه یک اراک | سوم | 58/82 | ||
4 | میثم نجمی | ناحیه دو اراک | اول | 85/26 | دوم | |
5 | علی یوسفی | کمیجان | دوم | 71/48 | ||
6 | حمید گودرزی | ناحیه دو اراک | سوم | 65/04 | ||
7 | علی زارعی | ناحیه یک اراک | اول | 71 | سوم | |
8 | حسین سوری | محلات | دوم | 66/5 | ||
9 | عبدالله اکبری | شازند | اول | 89 | چهارم | |
10 | حسین کرباسی | کمیجان | اول | 92/5 | اول | راهنمایی |
11 | حمید کاوه ای | سربند | دوم | 44/24 | ||
12 | علی دشتی | آشتیان | سوم | 42/21 | ||
13 | سید احمد میری | ناحیه دو اراک | اول | 66/24 | دوم | |
14 | امین محسنی نیک | ناحیه یک اراک | دوم | 66/04 | ||
15 | روح الله جوادی | خمین | سوم | 63/91 | ||
16 | محسن صادقی | خمین | اول | 73/15 | سوم | |
17 | علی اکبر شریفی | خمین | دوم | 67/77 | ||
18 | ولی الله مهرجو | ناحیه دو اراک | سوم | 62/32 | ||
19 | محمد عباسی | ناحیه یک اراک | اول | 98/68 | اول | متوسطه |
20 | رسول محمودی | زرندیه | دوم | 95/56 | ||
21 | ابوالفضل علی بیگی | فراهان | سوم | 53/75 | ||
22 | حمیدرضا کرمی | ناحیه دو اراک | اول | 86/5 | دوم | |
23 | محمد آقا محمدی | کمیجان | دوم | 54/65 | ||
24 | رضا جلالی | محلات | سوم | 45/47 | ||
25 | مجتبی رضائی | خمین | اول | 86 | سوم |
نتایج بیست وپنجمین دوره رقابتهای علمی تخصصی معلمان تربیت بدنی استان مرکزی در سال تحصیلی91-90(خواهران)
ردبف | نام ونام خانوادگی | نام منطقه | مقام | امتیاز | گروه سنی | دوره تحصیلی |
1 | زینب صیافی | ناحیه یک اراک | اول | 74/06 | اول | ابتدایی |
2 | زهرا بیات | ناحیه دو اراک | دوم | 72/01 | ||
3 | لاله پوریا منش | ناحیه یک اراک | سوم | 69/65 | ||
4 | نفیسه فتحی | آشتیان | اول | 84/66 | دوم | |
5 | سوسن طوفانی | ناحیه یک اراک | دوم | 79/83 | ||
6 | فاطمه کلوانی | کمیجان | سوم | 48/33 | ||
7 | فاطمه سایه خفت | ناحیه یک اراک | اول | 86/55 | سوم | |
8 | زهره کاظمی | خمین | اول | 89/15 | چهارم | |
9 | اشرف قریب | ناحیه یک اراک | دوم | 86/88 | ||
10 | سحر روز رخ | سربند | اول | 87/55 | اول | راهنمایی |
11 | مینا احمدی | ناحیه یک اراک | اول | 77/02 | دوم | |
12 | منیره حاج حسینی | ساوه | دوم | 70/46 | ||
13 | لیلا داودی نصر | ناحیه یک اراک | سوم | 65/66 | ||
14 | مهران نظامی | ناحیه دو اراک | اول | 88/95 | سوم | |
15 | زهرا عابدی | شازند | اول | 89/12 | اول | متوسطه |
16 | نجیبه جانی | خمین | دوم | 56/25 | ||
17 | نگار زنده نام | خنداب | سوم | 33/75 | ||
18 | مریم عربی | نوبران | اول | 72/58 | دوم | |
19 | مرجان لطفی | شازند | دوم | 71/40 | ||
20 | محبوبه قهاری | دلیجان | سوم | 54/08 | ||
21 | نرگس مظاهری | شازند | اول | 94 | سوم | |
22 | اکرم سادات جلای | دلیجان | دوم | 65/88 | ||
23 | مریم ابطحی | ساوه | سوم | 56/31 |
دوره | رتبه اول | رتبه دوم | رتبه سوم | |
ابتدایی( اول تا سوم) | زینب صیافیناحیه 1 اراک | سمیه محمدی ناحیه 2 اراک | زهرا آژیر آشتیان | |
ابتدایی( چهارم و پنجم) | آزیتا سلیمیناحیه2 اراک | محدثه رجبیتفرش | فاطمه سایه خفتناحیه 1 اراک | |
راهنمایی | سودابه حسنیزرندیه | لیلا داودی نصرناحیه 1 اراک | زهرا قنبری آشتیان | |
متوسطه | فاطمه میرزاییناحیه 1 اراک | زهرا مطهریخمین | اکرم رفیعیناحیه 2 اراک |
دوره | رتبه اول | رتبه دوم | رتبه سوم |
ابتدایی( اول تا سوم) | علیرضا رفیعی بانیناحیه 1 اراک | رضا الکه ناحیه 2 اراک | روح اله مومنی شازند |
ابتدایی( چهارم و پنجم) | علی نوشیرناحیه 1 اراک | مجید محمدی ناحیه 2 اراک | محمد رضا اخوت زرندیه |
راهنمایی | احمد غلامیناحیه 2 اراک | رضا فراهانی ناحیه 1 اراک | علی شریفی خمین |
متوسطه | منصور اردلالو ناحیه 1 اراک | مجید میرزاخانی فراهان | علی انصاری خنداب |
با سلام و احترام بدینوسیله به اطلاع همکاران محترم می رساند در راستای تحقق اهداف معاونت تربیت بدنی و سلامت و در جهت توسعه و تعمیم تربیت بدنی و سلامت مدارس استان معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آمادگی پذیرش هر گونه پیشنهاد و انتقاد در ارتباط با برنامه های مربوطه و همچنین ایده های خلاقانه و نو را دارا می باشد.
پل های ارتباطی با معاون تربیت بدنی و سلامت :
تلفن مستقیم دفتر : ۳۱۳۶۷۲۰
ایمیل: sport@markaziedu.ir